Spolupráca

Kvalitný značkový tovar, stovky naších zákazníkov sme uspokojili ponukou kvalitných značkových výrobkov. Spolupracujeme iba s preverenými dodávateľmi svetových a európskych značiek. Vďaka tejto skutočnosti Vám môžeme ponúknuť všetky tovary a služby za ceny výrazne nižšie ako napr. v kamenných obchodoch.

Kvalitné pero, prehľadný poznámkový blok, vyleštená podlaha a... ešte tisíc bežných maličkostí, ktoré musia byť vždy poruke. Patrí k nim zošívačka, dierovačka, strúhadlo, guma, pero, zvýrazňovače, zakladače na spisy... Jednoducho, kancelárske potreby, bez ktorých si kancelársku prácu už ani vo sne nedokážeme predstaviť.

Sortiment kancelárskych potrieb predstavujú kvalitné výrobky renomovaných domácich i zahraničných firiem. Pri predaji je našou snahou podporovať domácu produkciu. Zo širokého radu produktov si prvenstvo v predaji získali fotokopírovací a tabelačný papier, obálky, poriadače a výrobky z papiera.

V rámci prispôsobovania sa požiadavkám trhu a skvalitňovania poskytovaných služieb sa pružne rozvíja i cenová politika firmy, ktorá je okrem svojich pevných pravidiel obohatená o sezónne akcie pripravované pre klientov. Pestrosť v ponuke je umocnená aj bohatým výberom v spôsobe objednávania, ktoré je možné prostredníctvom internetového obchodu, telefonickou formou, e-mailom, faxom i osobným výberom v rozsiahlej, prehľadnej vzorkovni. V našej réžii prebieha potom rozvoz tovaru po celom území Slovenska.

Rozširovanie nášho podnikateľského záberu sa okrem odborného poradenstva orientuje aj na potlač kalendárov, diárov, novoročeniek a reklamných predmetov. V našich plánoch do budúcnosti je vytvoriť zberňu na výrobu pečiatok a vizitiek. Prispôsobovanie sa trendom modernej komunikácie nás privádza k internetu s jeho širokými možnosťami, čo sa prejavilo v zriadení webových stránok slúžiacich na prezentáciu firmy. Aktuálnym cieľom je vytvoriť elektronický katalóg ponúkaných produktov a umožniť odberateľom platbu platobnou kartou, čím by sme dosiahli špičku vo využívaní moderných technológií.


Rýchlosť, spoľahlivosť, korektné obchodné vzťahy - to sú pozitíva, ktoré oceňujú naši súčasní i potenciálni obchodní partneri.

   


 
 [O nás] [Produkty] [Spolupráca] [Prečo my] [Kontakt]
Ceny sú uvádzané bez DPH. Konverzný kurz 1 € = 30,1260 Sk.
© 2008 B&K-SK s.r.o., All right reserved.